Współpraca i Partnerzy

ZELMER S.A.

Zelmer S.A. polskie przedsiębiorstwo przemysłu elektromaszynowego z siedzibą w Rzeszowie. Producent sprzętu AGD oraz silników komutatorowych małej mocy. Zelmer to także marka produkowanego przez to przedsiębiorstwo sprzętu AGD, w tym odkurzaczy.

Ścisła współpraca w zakresie sprzedaży nieruchomości.

 

.

PKO Bank Polski S.A.

Współpraca w zakresie restrukturyzacji nieruchomości banku. Umowa obejmuje renegocjacje umów najmu, relokacje placówek, pośrednictwo w sprzedaży i najmie nieruchomości banku. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z działem windykacji Banku PKO BP w zakresie nieruchomości obciążonych „trudnymi kredytami".

SZERBUD SP. Z O.O.

Jedna z najbardziej znanych firm deweloperskich w Rzeszowie działająca od 1995 r. specjalizująca się w budowie domów wolnostojących,  w zabudowie szeregowej oraz mieszkań tworząc małe, przytulne osiedla.

Z firmą od wielu lat ściśle współpracujemy w sprzedaży domów i mieszkań, w zakresie pozyskania nowych terenów inwestycyjnych oraz doradztwa w zakresie rynku mieszkaniowego. 

WIKANA S.A.

WIKANA S.A. jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej WIKANA, i jednym z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce.

Współpraca polegała na pozyskaniu gruntu od wielu prywatnych osób o łącznej powierzchni ok 2,5 ha w Rzeszowie z przeznaczeniem na budowę Osiedla Panorama, zlokalizowanego w atrakcyjnej południowo-zachodniej części miasta, zaledwie 2 km od centrum, na wzgórzu z widokiem na panoramę miasta.

METRO GROUP AG

Niemiecki koncern handlowy, obecny w ponad 30 krajach, w Polsce firma ma swoje sieci dystrybucyjne takie jak Metro & Makro Cash and Carry, Real, Media Markt, Saturn, M1.

Certus świadczył kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości. Przedmiotem umowy były tereny inwestycyjne z uchwalonym MPZM o pow. ok. 7 ha przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie (w sąsiedztwie firmy Sanofi i Rojax) oraz tereny inwestycyjne o powierzchni ok. 5 ha w pobliżu Makro w Rzeszowie. 

 
 

MAYLAND REAL ESTATE SP. Z O.O.

Jedna z czołowych firm deweloperskich z siedzibą w Warszawie realizująca projekty centrów handlowych, działająca w Europie Centralnej i Wschodniej. 

Uczestniczyliśmy w akwizycji terenów przeznaczonych pod inwestycję wielofunkcyjnego centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego „Bella Dolina”. Część postępowań wymagała regulacji stanów prawnych w ramach postępowań zwrotowych. Wspomagaliśmy jednocześnie procedury administracyjne przygotowujące proces inwestycyjny.

INŻYNIERIA RZESZÓW S.A.

Znana w całej Polsce firma budowlana działająca od 1990 roku.

Na zlecenie firmy opracowaliśmy szczegółowe raporty nt. rynku mieszkaniowego w Rzeszowie, Warszawie oraz aglomeracji warszawskiej. Ścisła współpraca w zakresie akwizycji gruntów i analiz nowych terenów inwestycyjnych.

 

RARR S.A.

RARR S.A. powstała w 1993 r., jej celem jest prowadzenie działalności służącej wszechstronnemu rozwojowi regionu Podkarpacia poprzez skoncentrowanie i mobilizację potencjału środowisk lokalnych oraz działalność doradczą i usługową w procesach restrukturyzacji, otwierania i wspomagania przedsięwzięć gospodarczych, promocji regionu oraz pozyskiwania zagranicznych środków pomocowych. 

Już kilkakrotnie mieliśmy zaszczyt na zlecenie firmy wykonywać szczegółowe raporty cenowe dotyczący rynku najmu powierzchni biurowych oraz magazynowo-produkcyjnych w Rzeszowie.

MARVIPOL S.A.

Jeden z największych warszawskich deweloperów działający w całej Polsce. Firma przede wszystkim realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego. 

Na zlecenie firmy wykonaliśmy obszerną analizę w formie raportu rynku mieszkaniowego w Rzeszowie z uwzględnieniem elementów rynku nieruchomości biurowych i handlowo - usługowych. 

TRITON ACADEMICUS SP. Z O.O.

Triton Academicus to warszawska firma deweloperska specjalizująca się w budowie nowoczesnych mini apartamentów dla studentów.  

Współpraca w zakresie doradztwa oraz pozyskiwania terenów inwestycyjnego, a także wykonanie raportu nt. rynku nieruchomości w Rzeszowie z uwzględnieniem segmentu mieszkaniowego wraz z szczegółowym opisem i oceną analizowanej nieruchomości. Podobny dokument przygotowywaliśmy w odniesieniu do rynku nieruchomości w Katowicach. 

 

HANSEN POLSKA SP. Z O.O.

Grupa Hansen jest niezależnym liderem na europejskim rynku stolarki aluminiowej, prowadzi swoją działalność w Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii.  

Współpraca w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, pozyskiwanie i prezentacja atrakcyjnych ofert nieruchomości. A także na zlecenie firmy wykonaliśmy szczegołową analizę w formie raportu dostępności najmu hal produkcyjno-magazynowych w Rzeszowie i okolicach.