BIURO NIERUCHOMOŚCI CERTUS

Działamy na podkarpackim rynku nieruchomości od 1997 r.

Wiedza

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów i ustawicznie szkoli ich w zakresie firmowych standardów jakości. Zatrudniamy pośredników w obrocie nieruchomościami, osoby z wykształceniem prawniczym, ekonomicznym, geodezyjnym. Nasza wiedza i doświadczenie znalazły wielokrotne uznanie przez znane organizacje, co potwierdzone zostało poprzez nadane nam medale, wyróżnienia czy liczne dyplomy i uznania. Nasi przedstawiciele współpracowali przez wiele lat z Ministerstwem Infrastruktury, jak też z wieloma uczelniami wyższymi, od 2005r. współpracujemy m.in. z uczelnią wyższa WSI-E w zakresie dydaktycznym.

Skuteczność

Staramy się spełniać oczekiwania wszystkich naszych Klientów zarówno tych indywidualnych, jak również firm i instytucji państwowych. Klientom zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji. W swojej codziennej pracy nie zapominamy o jednym z naszych haseł: „Ważna jest szybkość transakcji, ważniejsze jest jednak jej bezpieczeństwo.” Te cechy docenione przez naszych Klientów sprawiły, iż Biuro Nieruchomościami Certus posiada szeroką i różnorodną ofertę nieruchomości oraz ogromną liczbę klientów z Podkarpacia i całego kraju. Przez okres 20 lat zrealizowaliśmy setki udanych transakcji, w tym wiele trudnych i złożonych umów dla klientów instytucjonalnych.

CERTYFIKATY I REFERENCJE

Doświadczenie

Jesteśmy członkami wielu stowarzyszeń związanych z rynkiem nieruchomości, m. in. należymy do Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości, Powszechnego Towarzystwa Doradców i Ekspertów Rynku Nieruchomości oraz Polskiego Konsorcjum Nieruchomości. Należymy także do kilku organizacji ogólnopolskich jak choćby Federacja PPRN, czy Federacja PFOZiAN. Nasze doświadczenie wynika również z pracy w wielu instytucjach, jak choćby w Komisji Prawnej Federacji PFRN, Biura Prawno-Interwencyjnego Federacji PPRN, Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Ministerstwie Infrastruktury, współpracy dydaktycznej i badawczej z uczelniami wyższymi. Nasze doświadczenie, wiedzę i niezwykłą intuicję wykorzystujemy jednak przede wszystkim dla dobra naszych klientów, ograniczając znacząco ryzyko procesu inwestycyjnego. Pomimo upływu wielu lat nie zmniejsza się nasz zapał do pracy, a młoda kadra służy pomocą klientom firmy. 

WSPÓŁPRACA I PARTNERZY

Mamy ogólnopolski zasięg

Od 2015 roku nie tracąc swojej niezależności stanowimy część ogólnopolskiej struktury Polskiego Konsorcjum Nieruchomości, która funkcjonuje w ok. 20 miastach Polski.  Jesteśmy Partnerem Zarządzającym odpowiedzialnym za region podkarpacki. Dzięki tej współpracy powiększył się nasz zasięg działania – mamy możliwość współpracować z wieloma klientami z całego kraju oraz wymieniać się ofertami z biurami nieruchomościami działającymi w wielu miastach w Polsce.

DODATKOWO OFERUJEMY