Dom / sprzedaż , GŁOGÓW MAŁOPOLSKI - 760 000zł (7 600zł/m2)
Oferta archiwalna

OPIS NIERUCHOMOŚCI


W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom wolnostojący w Gminie Głogów Małopolski zlokalizowany przy drodze gminnej asfaltowej.
Dom murowany z lat '60, po remoncie generalnym kilka lat temu (wymienione okna, dach, ocieplony, środek wyremontowany). Na powierzchnię 100m2 składają się następujące pomieszczenia: przedpokój, gabinet, sypialnia, kuchnia z jadalnią, salon, łazienka, spiżarnia/pralnia. Wszystkie pomieszczenia bardzo zadbane, czyste, słoneczne, nie wymagają nawet odświeżenia.
Działka o pow. 25a na której znajduje się również budynek w którym umieszczono kuchnię letnią i pomieszczenie gospodarcze oraz osobny budynek garażu na 2 samochody. Działka w pełni ogrodzona, podjazd i chodnik z kostki brukowej, liczne nasadzenia.
Zapraszam do obejrzenia
Elżbieta Gniewek-Warchoł

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

Dane nieruchomości

Numer oferty: 6232161
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Rynek: Pierwotny
Cena: 760 000zł
Powierzchnia: 100.00m2
Lokalizacja: Głogów Małopolski
Liczba pokoi: 3

Dane agenta

Sylwia Mrozek

17 858 62 62

503890989

certus@certus.net.pl

Skontaktuj się

Zostaw swój numer telefonu!

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest CERTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą przy ul. Rynek 17, 35-064 Rzeszów. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak to tylko możliwe.