Dom / sprzedaż , BIRCZA - 350 000zł (0zł/m2)
Oferta archiwalna

OPIS NIERUCHOMOŚCI


W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż budynek mieszkalny wielorodzinny z końca XIXw. zlokalizowany zaledwie 29km od Przemyśla
Budynek murowany, parterowy z możliwością adaptacji strychu, częściowo podpiwniczony (piwnice dwupoziomowe z łukowym sklepieniem), pokryty blachą.
Powierzchnia użytkowa budynku to 449,10 m 2 z piwnicami.
Budynek o funkcji mieszkalnej. Obecnie w budynku znajduje się 7 lokali mieszkalnych, 6 na parterze i 1 na poddaszu - łącznie 13 pomieszczeń w tym 8 pokoi, 5 kuchni i 2 łazienki.
Budynek wykonany jest z cegły, posiada drewnianą więźbę dachową pokryty blachą. Stropy - nad piwnicą sklepienie ceramiczne kolebkowe, nad parterem - drewniane łukowe.
Fundamenty, ściany fundamentowe, nośne i ściany przyziemia całego budynku murowane z cegły pełnej. Ściany działowe z cegły ceramicznej pełnej. Schody do piwnic i na piętro drewniane, tynki wewnętrzne cementowo - wapienne. Okna - drewniane. Do budynku prowadzą 4 niezależne wejścia.
Media: woda ze studni (doprowadzona do dwóch mieszkań), prąd. Istnieje możliwość przyłączenia wodociągu i kanalizacji gminnej.
Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 11 ar, dodatkowo w cenę wliczona jest sąsiednia działka niezabudowana o powierzchni 41,14ar, dla której została wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego, parterowego.
Nieruchomość położona jest nad potokiem, otoczona zielenią, z drugiej strony 100m od drogi krajowej nr 28 Przemyśl - Sanok - Wadowice.
Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, położenie w centrum Birczy - 5 minut pieszo do centrum.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

„Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

Dane nieruchomości

Numer oferty: 6206007
Rodzaj oferty: Sprzedaż
Rynek: Pierwotny
Cena: 350 000zł
Powierzchnia: 449.00m2
Lokalizacja: Bircza
Liczba pokoi: 8
Pow. użytkowa: 449.00m2

Dane agenta

Sylwia Mrozek

17 858 62 62

503890989

nieruchomosci@certus.net.pl

Skontaktuj się

Zostaw swój numer telefonu!

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest CERTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą przy ul. Rynek 17, 35-064 Rzeszów. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.

Oddzwonimy do Ciebie tak szybko jak to tylko możliwe.