Malawa k. Rzeszowa - Malawa k. Rzeszowa

CIEPŁE MIESZKANIA W MALAWIE k. Rzeszowa

Nowe, energooszczędne mieszkania na spokojnym, zamkniętym osiedlu - 800 m. od granic Rzeszowa. 

JUŻ OD 4 500 zł/m2!

Mieszkania w budynku 3-kondygnacyjnym, wybudowanym w technologii tradycyjnej, krytym blacho-dachówką z 25-letnią gwarancją, ocieplony styropianem 20cm oraz płyty styropianowe grafitowe o podwyższonych standardach termoizolacyjnych, na elewacji naturalny kamień, deska akrylowa Greinplast, tynk silikatowo- sylikonowy, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, okna PCV 3-szybowe 7-komorowe, parapety wewnętrzne: aglomarmur, parapety na tarasch i balkonach granitowe. W budynku znajduje się wspólna kotłownia gazowa. Każde mieszkanie posiada własny podlicznik ciepła. W mieszkaniach nie ma gazu. W łazienkach przyłącza do wanny, pryszniców, umywalek, zawór i odpływ do pralki, w kuchni przyłącze wody oraz odpływy do zlewozmywaka i zmywarki. Klatka schodowa jedna na 3 mieszkania, wyodrębnione miejsce na wózki. Komórki lokatorskie do każdego mieszkania (ok. 3m2) w budynku obok. Parking wyłożony kostką brukową, w cenie każdego mieszkania przypisane miejsce parkingowe, na terenie osiedla również ogólnodostępne miejsca parkingowe. Teren osiedla ogrodzony, monitorowany, liczne nasadzenia, plac zabaw. 
Zainstalowano panele fotowoltaiczne a ich zalety to :
- zmniejszenie kosztów ponoszonych za energię elektryczną
- możliwość rozliczania różnic energii z operatorem
- obecne systemy pozwalają na pełne przetwarzanie promieniowania nawet w warunkach zachmurzenia
- produkcja energii nie powoduje emisji dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych związków - jest to najmniej inwazyjne dla środowiska źródło OZE
Na osiedlu przewidziana jest powietrzna pompa ciepła, która wykorzystuje niskotemperaturową energię cieplną z powietrza i zamienia ją na energię umożliwiającą ogrzanie pomieszczeń.

W mieszkaniach znajduje się ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania. Grzejnik dodatkowo zamontowany w łazience.

Powietrzna pompa ciepła jako źródło ciepła wykorzystują powietrze zewnętrzne, a produkcja ciepła jest możliwa nawet, gdy temperatura na zewnątrz budynku spada do - 20 °C. Wprowadzenie systemu łączącego energię wyprodukowaną przez panele fotowoltaiczne i pompę ciepła gwarantują bezpieczne i ekonomiczne rozwiązanie przetwarzania odnawialnych źródeł energii. 

W budynku dostępne są następujące powierzchnie mieszkań : 50m2, 58m2, 62m2. Na parterze mieszkania z ogródkiem, na 1 i 2 piętrze balkony.

Zapraszamy do obejrzenia - naprawdę warto!!!!