Witamy na stronie Certus Nieruchomości!Oferujemy profesjonalną i wysoką jakość usług w zakresie sprzedaży, kupna i najmu nieruchomości.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
ul. Rynek 17 35-064 Rzeszów
tel. (0-17) 852-26-23 tel. (0-17) 850-08-05 fax. (0-17) 862-11-87
|
ul. Krzyżanowskiego 6/A 35-064 Rzeszów
tel. (0-17) 858-62-62 gsm. 512-025-925 |
| e-mail: nieruchomosci@certus.net.pl |
| Biuro nieruchomości „Certus” działa na podkarpackim rynku nieruchomości od 1997 roku. Naszą ambicją jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych klientów firmy poprzez oferowanie im wysokiej jakości usług w zakresie rynku nieruchomości, a w szczególności:
- pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, zamianie, najmie nieruchomości - wycena nieruchomości oraz usługi geodezyjne - doradztwo inwestycyjne w zakresie rynku nieruchomości - pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych - regulacja stanów prawnych nieruchomości - wyszukiwanie nieruchomości na zlecenie klienta - opinie, ekspertyzy, okresowe badania rynku nieruchomości
Aby osiągnąć ten cel, nasza firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów i ustawicznie szkoli ich w zakresie firmowych standardów jakości.
Wiemy, że zaufanie klienta można zdobyć jedynie oferując usługi najwyższej jakości.
Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Klienta, dużemu doświadczeniu, dobrej znajomości rynku i wysokiej kulturze osobistej pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie w pracę zawodową zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem.
Jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby naszych Klientów tak, aby proponowana przez nas oferta była zawsze dostosowana do ich potrzeb.
Staramy się spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów zarówno tych indywidualnych, jak również firm i instytucji państwowych.
Klientom zapewniamy pełną dyskrecje i bezpieczeństwo transakcji.
Te cechy docenione przez naszych Klientów sprawiły, iż Biuro Obrotu Nieruchomościami "Certus" posiada różnorodną i jedną z największych ofert nieruchomości oraz ogromną liczbę zarejestrowanych Klientów z Podkarpacia i z całego kraju.
Chcąc sprostać wszystkim życzeniom Klientów podjęliśmy współpracę z renomowanymi biurami nieruchomości z innych regionów kraju.
Czterech przedstawicieli naszej firmy posiada licencje zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami a kolejni są w trakcie jej uzyskania.
Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej HDI ASEKURACJA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A Nasza praca została dostrzeżona i wielokrotnie wyróżniona (Sprawdź) | |
|