Podkarpackie nieruchomości
Informacje z rynku nieruchomości
Logowanie Wyślij wiadomość Przeslij znajomego Dodaj do ulubionych Dzisiaj jest 26 czerwiec 2017
Zgłoś ofertę Zgłoś czego szukasz Oferty sprzedaży Oferty najmu
Reklama
Skontaktuj się z nami
Oddział I
ul. Rynek 17
35-064 Rzeszów

tel. (17) 852-26-23
tel. (17) 850-08-05
fax (17) 862-11-87

nieruchomosci@certus.net.pl
mapa dojazdu
Oddział II
ul. Krzyźanowskiego 6/A
35-064 Rzeszów

tel. (17) 858-62-62
fax (17) 858-62-62

certus@certus.net.pl
mapa dojazdu


Chcesz otrzymywać od nas informacje o ofertach na swojego maila?
Dopisz się!

O nas

NASZE MOTTO, KTÓRYM KIERUJEMY SIĘ W DZIAŁANIU BRZMI:

WIEDZA - SKUTECZNOŚĆ - DOŚWIADCZENIE

 

HISTORIA FIRMY

Biuro nieruchomości CERTUS działa na podkarpackim rynku nieruchomości już od 1997 roku, początkowo jako spółka cywilna a po przekształceniu jako spółka z o.o. Dodatkowo w ramach naszej struktury powołana została spółka Certus Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Naszą ambicją jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych klientów firmy poprzez oferowanie im wysokiej jakości usług w zakresie rynku nieruchomości, m.in. : pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, zamianie i najmie nieruchomości, akwizycja gruntów inwestycyjnych na zlecenie, doradztwo inwestycyjne, współpraca w zakresie przygotowania i prowadzenia procedur inwestycyjnych, pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych, opinie, ekspertyzy, okresowe badania rynku nieruchomości.

Obecnie, nie tracąc swojej niezależności, stanowimy część ogólnopolskiej struktury – POLSKIE KONSORCJUM NIERUCHOMOŚCI – która funkcjonuje w ok. 20 miastach Polski. Jesteśmy Partnerem Zarządzającym, odpowiedzialnym za region podkarpacki.

certus logo                                   pkn logo


WIEDZA - NIEUSTANNIE PODNOSIMY NASZE KWALIFIKACJE

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów i ustawicznie szkoli ich w zakresie firmowych standardów jakości. Zatrudniamy pośredników w obrocie nieruchomościami, osoby z wykształceniem prawniczym, ekonomicznym, geodezyjnym.Nasza wiedza i doświadczenie znalazły wielokrotnie uznanie przez znane organizacje, co potwierdzone zostało poprzez nadane nam medale, wyróżnienia czy liczne dyplomy uznania. Warto wspomnieć chociażby o przyznanym przez Ministra Infrastruktury medalu „Za zasługi dla budownictwa” czy odznaczeniu nas przez kapitułę Federacji FPPRN medalem „Pro equo et bono” za całokształt pracy.Nasi przedstawiciele współpracowali przez wiele lat z Ministerstwem Infrastruktury, jak też z wieloma uczelniami wyższymi. Od 2005r. współpracujemy m.in. z uczelnią WSI-E w zakresie dydaktycznym.Jesteśmy współtwórcą i udziałowcem wydawnictwa Dom-Press publikującego „Podkarpacki Kurier Nieruchomości”. Biuro Nieruchomości Certus było także inicjatorem stworzenia portalu informacyjnego – www.inforealestate.pl - będącego źródłem aktualnej wiedzy o podkarpackim rynku nieruchomości, który obecnie współtworzy z zaproszonymi do współpracy uznanymi ekspertami z różnych dziedzin.

SKUTECZNOŚĆ - DĄŻYMY DO CELU

Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze Klienta, dobrej znajomości rynku i wysokiej kulturze osobistej pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie w pracę zawodową zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem.Staramy się spełniać oczekiwania wszystkich naszych Klientów zarówno tych indywidualnych, jak również firm i instytucji państwowych. Klientom zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji.W swojej codziennej pracy nie zapominamy o jednym z naszych haseł: „Ważna jest szybkość transakcji, ważniejsze jest jednak jej bezpieczeństwo.”Te cechy docenione przez naszych Klientów sprawiły, iż Biuro Obrotu Nieruchomościami „Certus” posiada szeroką i różnorodną ofertę nieruchomości oraz ogromną liczbę klientów z Podkarpacia i z całego kraju. Przez okres 18 lat zrealizowaliśmy setki udanych transakcji, w tym wiele trudnych i złożonych umów dla klientów instytucjonalnych.

DOŚWIADCZENIE - 18 LAT NA PODKARPACKIM RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Pośrednicy Certus Nieruchomości są długoletnimi ekspertami w zakresie rynku nieruchomości, są członkami Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości, Powszechnego Towarzystwa Doradców i Ekspertów Rynku Nieruchomości oraz Polskiego Konsorcjum Nieruchomości.Należymy także do kilku organizacji ogólnopolskich, jak choćby Federacja PPRN, Federacja PFOZiAN, jesteśmy członkiem Komitetu Organizacyjnego konkursu „O kryształową cegłę” dla najlepszych inwestycji realizowanych we wschodniej Polsce.Nasze doświadczenie wynika również z pracy w wielu instytucjach, jak choćby w Komisji Prawnej Federacji PFRN, Biura Prawno-Interwencyjnego Federacji PPRN, Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Ministerstwie Infrastruktury, współpracy dydaktycznej i badawczej z uczelniami wyższymi.Dzielimy się naszym doświadczeniem, wspomagając choćby pracę Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, jako oficjalny Mentor Biznesu.Nasze doświadczenie, wiedzę i niezwykłą intuicję wykorzystujemy jednak przede wszystkim dla dobra naszych klientów, ograniczając znacząco ryzyko procesu inwestycyjnego.Pomimo upływu wielu lat nie zmniejsza się nasz zapał do pracy, a młoda kadra służy pomocą klientom firmy.

Nasi partnerzy
PBN PSPiDRN PPRN PROZiAN PTEDRiN Instytut Gospodarki WSIiZ Zuzmak
Kamiński&Kamiński Kancelaria podatkowa MWM Architekci Archeton
Przydatne linki
Księgi wieczyste Geoportal 2  Urząd Miasta Rzeszowa