Podkarpackie nieruchomości
Informacje z rynku nieruchomości
Logowanie Wyślij wiadomość Przeslij znajomego Dodaj do ulubionych Dzisiaj jest 26 czerwiec 2017
Zgłoś ofertę Zgłoś czego szukasz Oferty sprzedaży Oferty najmu
Reklama
Skontaktuj się z nami
Oddział I
ul. Rynek 17
35-064 Rzeszów

tel. (17) 852-26-23
tel. (17) 850-08-05
fax (17) 862-11-87

nieruchomosci@certus.net.pl
mapa dojazdu
Oddział II
ul. Krzyźanowskiego 6/A
35-064 Rzeszów

tel. (17) 858-62-62
fax (17) 858-62-62

certus@certus.net.pl
mapa dojazdu


Chcesz otrzymywać od nas informacje o ofertach na swojego maila?
Dopisz się!

Agenci

Jaromir Rajzer Jaromir Rajzer
Jaromir Rajzer jest Prezesem Zarządu Certus Sp. z o.o. Sp. komandytowa. Ukończył Wydział Prawa UMCS w Lublinie, posiada licencję pośrednika nr lic. 278. Ponadto jest wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Inżynieryjno-Ekonomicznej w Rzeszowie na kierunku Geodezja i kartografia. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat w branży posiada niepodważalną wiedzę na tematy związane z rynkiem nieruchomości, przede wszystkim specjalizuje się w prowadzeniu procedur inwestycyjnych i obsłudze nieruchomości komercyjnych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał jako m.in. członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej, prezes firmy developerskiej, członek zarządu miesięcznika Podkarpacki Kurier Nieruchomości, komentator Gazety Wyborczej, kierownik biura interwencyjno-prawnego F PPRN. W ostatnim czasie dołączył do grupy Polskie Konsorcjum Nieruchomości jako Partner Zarządzający.
17/858-62-62
jarek@certus.net.pl
Elzbieta Gniewek-Warchoł Elzbieta Gniewek-Warchoł
Elżbieta Gniewek Warchoł posiada duże doświadczenie w branży związanej z rynkiem nieruchomości, pracę w tym zakresie zaczęła blisko 15 lat temu. Jest absolwentką Wydziału Ekonomii, a aktualnie zajmuję pozycję Vice Prezesa Zarządu Certus Sp. z o.o. Sp. komandytowa oraz Prezesa Zarządu DOM-PRESS Sp. z o.o. Przede wszystkim odpowiedzialna jest za w firmie za Dział Sprzedaży Nieruchomości Mieszkaniowych, Dział Najmu Nieruchomości Komercyjnych oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami oraz developerami. Prywatnie Ela jest mamą trójki dzieci, posiada duże poczucie humoru, ale zarazem jest osobą zdecydowaną i konkretną.
604-22-11-09
ela@certus.net.pl
Sylwia Mrozek Sylwia Mrozek
Asystent Pośrednika. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Odpowiedzialna za obsługę klientów indywidualnych w zakresie sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.
698 080 100
sylwia@certus.net.pl
Anita Ożóg Anita Ożóg
Asystent Pośrednika. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego - odpowiedzialna za obsługę klientów indywidualnych w zakresie sprzedaży i najmu nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.
698 080 200
anita@certus.net.pl
Edyta Betleja Edyta Betleja
Absolwentka kierunku Geodezja i kartografia Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej w Rzeszowie. Koordynator biura. Specjalista z zakresu analiz, raportów i badań rynku nieruchomości. Zajmuje się badaniem podkarpackiego rynku nieruchomości.
510 209 444
edyta@certus.net.pl
CERTUS SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA CERTUS SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA
17/8522623, 17/8586262
certus@certus.net.pl
Nasi partnerzy
PBN PSPiDRN PPRN PROZiAN PTEDRiN Instytut Gospodarki WSIiZ Zuzmak
Kamiński&Kamiński Kancelaria podatkowa MWM Architekci Archeton
Przydatne linki
Księgi wieczyste Geoportal 2  Urząd Miasta Rzeszowa